www.york-restart.com
Istniejemy od 1994 roku
facebook

Komentarze i opinie naszych klientów

Protokół kontroli hodowli
Protokół Kontroli Hodowli Związku Kynologicznego w Polsce - FCI
Protokół kontroli hodowli
Protokół Kontroli Hodowli Powiatowego inspektoratu Weterynarii

Komentarze (76)

Kojejność
<< < 2 3 4 5 6 > >>
Agnieszka (Gwiazda- Emi)
Od 18 grudnia 2018 roku jesteśmy posiadaczami małej GWIAZDY (EMI).Prześliczna wesoła mała sunia.Nasze psy bez problemu zaakceptowały EMI. Pani Renato, dziękujemy za tak wyjątkową i inteligentną sunię.
31 Styczeń 2019 20:44
małgorzata (Sir Maxico)
Smile
po długich poszukiwaniach i trafiłam na hodowlę RESTART, Pani Renata oczarowała mnie swoim podejściem do Yorków oraz hodowli,jest cudowną osobą, zawsze gotową do pomocy i odpowiada na zadawane pytań.
Nasz Sir MEXICO jest wspaniałym Yorkiem o cudownym, pogodnym charakterze.
BARDZO dziękujeSmileSmileSmile
14 Grudzień 2018 14:42
Damian (Flash)
Od końca września mamy szczęśliwego pieska o imieniu Flash(czytaj: Flesz) ,który jest zawsze rozbawiony, cały czas chce się bawić. Mówimy że jest małym wariatem ponieważ skacze jak szalony i próbuje wejść na wysokie przedmioty. Od kiedy Flash się u nas pojawił to nasz dom jest przepełniony miłością i zabawą. Jest bardzo zaczepny, kiedy idziemy na spacer to skacze do wszystkich psów i chce się z nimi bawić a potem one na niego warczą i on od nich uciekaSmile. Jest nieszczekliwy i bardzo ładny. Od początku załatwia swoje potrzeby na mate. Polecamy hodowle RESTART, pani Renata jest przez cały czas dostępna i pomaga nam w pielęgnacji naszego piesiaSmile
10 Listopad 2018 18:05
Hanna (Emi Fifa)
Na wstępie chciałabym polecić wszystkim przyszłym nabywcom psiaków yorkshire hodowle RESTART. Długo i staranie szukałam odpowiedniej hodowli, hodowli prowadzonej z sercem, hodowli nie będącej fabryką szczeniąt, hodowli kierującej się miłością do psów i troską o ich zdrowie. Znalazłam - Restart ????
Emi jest z nami od 21 sierpnia 2018. Jest niezwykle mądrą, bystrą, energiczną i śliczną sunia - a przede wszystkim zdrową.
Dziękuje Pani Renacie za cierpliwość i odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas na początku pytania. Dziękujemy za stały kontakt oraz za to, ze zawsze możemy liczyć na rady z Pani strony.
Pozdrawiamy serdecznie wraz z Emi ????
22 Październik 2018 8:58
W Matląg (Coco)
W miesiącu sierpniu kupiłam u pani Renaty naszego pieska, który skradł nasze serca. Piesek jest radosny, nieszczekliwy, załatwia swoje potrzeby na gazetę.Pani Renatko dziękujemy za wszystkie rady i pomoc jako od pani uzyskujemy w dalszym życiu z Coco.
23 Sierpień 2018 21:31
Simona Chojnacka (Samba)
Dzień 12.06.2018 odchodzi ukochane dziecko... za szybko. Zapada smutek żal i łzy. W sercu zostało morze miłości której nie mam na kogo przelać. Przeczytałam cały internet w poszukiwaniu Hodowcy z powołaniem i miłością. Hodowcy, który nie widzi w psie przelicznika monet tylko dziecko -maleńkie psie dziecko. Spędziłam przy komputerze całą noc i nagle JEST! CUD! Nasza Pani Renatka! ❤️Osoba tak wyrozumiala ciepła- jak dobrze, że tacy ludzie jeszcze są!☺️Po dłuższej rozmowie i wypłakaniu w słuchawkę Pani Renatka zaprosiła mnie abym mogła zapoznać się z jej wspaniałą gromadką. Pieski mają maty interaktywne takie jak niemowlęta ????☺️❤️Wspaniałe zadowolone zdrowe maleńkie dzieci z których wypływa miłość jaką zostały obdarzone. Chyba ... czytaj dalej
19 Lipiec 2018 17:40
Marzanna (Eden)
W marcu 18 zmarl moj ukochany york po 15 latach i znalazlam pania Renate po duzym szukaniu na internecie gdzie kupic.Pani Renata jest osoba ciepla i doradzi i dopasi pieska do twojego oczekiwania.zamowilam poprzez telefon i emaila niemialam innej mozliwosci. Mieszkam w niemczech i pomogla mi zorganizowac transport ze wszystkim co jest potrzebne i porzadane, wspaniale! Spotkalam mojego piesia w polowie drogi do odbioru i te pierwsze wrazenie zobaczyc mojego ukochanego nigdy sie niezapomni jest przecudne!. Jej pieski i wychowanie mozna daleko i dlugo doceniac ,najwazniejsze jest troska, opieka, i jej pasja do pieskow co z tego wynika ze moj piesio i zapewne inne piesia sa przecudne , genetycznie dobrze dobrane czy ulozone zdrowotnie a to jest najwazniejsze, jak i jest moj ksiaze przepiekny ... czytaj dalej
7 Lipiec 2018 18:06
Katarzyna Heidelberg (Euro)
To jescze raz ja czesliwa pani kochającego psiaka zapomnialam napisać że Euro to nasz ukochany skarb i dzieki niemu i jego radości miłości którą nas obdarza każdego dnia wszystkie troski możemy pokonać. Chcę wszystkim Państwu powiedzieć że z tej hodowli naprawdę mozna kupić to co się szuka. Pani Renata jest bardzo życzliwa i bardzo uczciwa mówi to co myśli i doradza od serca.Do dzis w moim sercu pozostanie pytanie jakie mi zadała podczas rozmowy telefonicznej (jakie bardzom mnie dotykające pozostanie to moja tajemnicą)wiem napewno że nie zależy jej tylko na sprzedaży ale na szczęściu ludzi za co Pani Renato bardzo bardzo dziękuję.
7 Czerwiec 2018 21:24
Katarzyna Heidelberg (Euro)
Witam,po 14 latach zgasło nam nasze słoneczko zaszło do tęczowej doliny nastał straszny smutek i zapanowała szarość w naszym życiu. Pewnego razu zobaczyłam Euro u pani Renatki i to było zauroczenie od pierwszego wejrzenia. Wszelkie niepewności rozwiały rozmowy z panią Renatą. I tak zawitało słonko i radość do naszego domu. Euro jest radosnym wesołym zdrowym cudownym przytulakiem. Polecam hodowlę Restart a przede wszystkim rady doświadczonego hodowcy jakim jest pani Renata.Dziekujemy!
6 Czerwiec 2018 10:04
Małgorzata (Sieradz)
Pozwoliłam sobie na wydanie ponownej opinii o hodowli Pani Renaty. Jest to długoletni hodowca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu rasy yorkshire terrier. Zakupiliśmy w miesiącu grudniu 2017 roku sunię o imieniu Wanilia. Kiedy zobaczyliśmy maluszka i otoczenie w jakiem się urodziła to wiedzieliśmy, że to nasze psie dziecko. Szukaliśmy suni wystawowej i taką Pani Renata dla nas wybrała. Ocena okazała się trafna, Wanilia już po dwóch wystawach międzynarodowych uzyskała ocenę wybitną i do tego otrzymała tytuł najlepsze szczenie. Nasze piękne Szczęście zawdzięczamy Pani Renacie, która bardzo dba o zdrowie i pielęgnacje swoich piesków, dzięki którym nasze pociechy są wyjątkowe. Nasza Wanilia jest zdrową, ładną sunią, szybko się uczy. Jest ... czytaj dalej
4 Maj 2018 20:35
<< < 2 3 4 5 6 > >>
Strona 4 z 8

Dodaj komentarz

Wysłane komentarze będą wyświetlone na stronie dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

legitymacja ZKwP wyróżnienie w 20 rocznicę istnienia hodowli Yorkshire Terrierów Restart dyplom honorowy dla Renaty Szuwart z Leszczyńskiej Wystawy Championów dyplom uznania dla Renaty Szuwart Hodowla Restart dyplom uznania za wyniki hodowlane i wystawowe dyplom uznania za wybitne osiągnięcia wystawowe i hodowlane Yorkshire Terrier

Nasze szczenięta

Newsszczenięta na sprzedaż - wejdź i zobacz

U nas do nabycia piękne rodowodowe szczenięta rasy Yorkshire Terrier, po Championach, Inter- championach, Zwycięzcach Świata i Europy, z najbardziej utytułowanych linii amerykańskich i kanadyjskich!
Szczenię yorkshire terrier
Sprawdź nasze obecnie posiadane oraz planowane mioty.


Kosmetyki dla Yorków

Do pielęgnacji naszych Yorków używamy specjalistycznych kosmetyków BIS&Y sprowadzanych ze Szwajcarii.

kosmetyki dla Yorków
Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla:

Eddie i Klausa
www.ofbeautifullstars.de

Giseli Köchig
www.kendos.de

Rodziny Dawin
www.padawis.de

Dog Fashion - producent ubranek i akcesoriów
dogfashion.pl

Gerhard Becker - biżuteria z yorkami
gbschmuck.de/yorki/