www.york-restart.com
Istniejemy od 1994 roku
facebook

Szanowni Państwo,

tym razem niestety padło na nas – hejt w internecie jest jak zaraza.

Od jakiegoś już czasu zarówno ja, Renata Szuwart, jak i prowadzona przeze mnie hodowla Restart, jesteśmy adresatami bardzo negatywnych i krzywdzących nas wpisów, mających charakter pomówień, publikowanych nieustannie przez te same, konkretne osoby (niektóre z nich, jak się okazuje, posiadają więcej niż jedno konto, z którego publikują kolejne zniesławiające i znieważające nas wpisy).
Wpisy pojawiają się na różnego rodzaju forach internetowych oraz w Google na witrynie : YORKI HODOWLA YORKSHIRE TERIER HODOWLA RESTART.

Zapewne część z Państwa wie, o kogo chodzi. Chcemy Państwu przekazać, że nie dajemy im za wygraną i podjęliśmy walkę o nasze dobre imię. Sytuacja zmusiła nas do podjęcia zdecydowanych kroków prawnych, w formie postępowań karnych oraz na drodze cywilnej.

Niestety, musimy uzbroić się w czas…
https://www.karh.pl/prawo-karne/odpowiedzialnosc-za-znieslawienie-i-zniewage/

Walczymy ze zniesławieniem, znieważeniem, walczymy o nasze dobre imię, walczymy o prawdę i nasze pieski ! Trzymajcie za nas kciuki !

Dziękujemy WSZYSTKIM właścicielom naszych Restartowych Yoreczków za publikowanie zdjęć, filmików i wpisów na temat swoich pupili, oraz wsparcie, którego udzielacie nam, w tej trudnej dla nas, niecodziennej sytuacji ❤️

W tych trudnych dla nas chwilach, możemy liczyć również na ogromną pomoc ze strony właścicieli piesków z naszej hodowli, którzy zdecydowali się udzielić nam swojego osobistego wsparcia w prowadzonych sprawach sądowych.

Od właścicieli Yoreczków z naszej hodowli, otrzymujemy również opisy ich historii związane z hodowlą Restart, posiadanymi przez nich pupilami oraz podziękowania, które możemy wykorzystać w toczących się sprawach.

Z całego serca dziękujemy Wam, za Wasze zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

Głosy otuchy i wsparcia wciąż do nas spływają, za co bardzo Wam dziękujemy ! ❤️

zdjecie
legitymacja ZKwP wyróżnienie w 20 rocznicę istnienia hodowli Yorkshire Terrierów Restart dyplom honorowy dla Renaty Szuwart z Leszczyńskiej Wystawy Championów dyplom uznania dla Renaty Szuwart Hodowla Restart dyplom uznania za wyniki hodowlane i wystawowe dyplom uznania za wybitne osiągnięcia wystawowe i hodowlane Yorkshire Terrier

Nasze szczenięta

Newsszczenięta na sprzedaż - wejdź i zobacz

U nas do nabycia piękne rodowodowe szczenięta rasy Yorkshire Terrier, po Championach, Inter- championach, Zwycięzcach Świata i Europy, z najbardziej utytułowanych linii amerykańskich i kanadyjskich!
Szczenię yorkshire terrier
Sprawdź nasze obecnie posiadane oraz planowane mioty.


Kosmetyki dla Yorków

Do pielęgnacji naszych Yorków używamy specjalistycznych kosmetyków BIS&Y sprowadzanych ze Szwajcarii.

kosmetyki dla Yorków
Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla:

Eddie i Klausa
www.ofbeautifullstars.de

Giseli Köchig
www.kendos.de

Rodziny Dawin
www.padawis.de

Dog Fashion - producent ubranek i akcesoriów
dogfashion.pl

Gerhard Becker - biżuteria z yorkami
gbschmuck.de/yorki/

dyplom uznania dla Renaty Szuwart za aktywny udział w wystawach dyplom za wybitne osiągnięcia hodowlane i wystawowe
Yorkshire Terrier z rodowodem
 
Hodowlę prowadzi
Renata Szuwart
- przez 15 lat
Kierownik Sekcji Teriera
ZKWP/FCI
 
Z powodu pandemii Covid-19 nasze yorki ograniczają się do towarzystwa domowników i nie uczestniczą obecnie w wystawach z racji uzasadnionych obaw o ich zdrowie - czytaj więcej