www.york-restart.com
Istniejemy od 1994 roku
facebook

O hodowli Yorkshire Terrierów RESTART®>

Yorki są obecne w naszym życiu już ponad 29 lat. Początki zainteresowania rasą Yorkshire Terrier sięgają 1994 roku, a historia hodowli rozpoczęła się wraz z zakupem suczki Japonka Bakarat, zwanej Kusią. To właśnie ona przyczyniła się do ogromnej fascynacji Yorkami i zainspirowała nas swoim charakterem i uosobieniem do tego by rozpocząć działalność hodowlaną poświęconą rasie Yorkshire Terrier.

Od samego początku hodowlę Restart® prowadzi Renata Szuwart, pełniąca przez 15 lat funkcję: Kierownik Sekcji Teriera w Związku Kynologicznego w Polsce, piastująca stanowiska w prezydium Zarządu Oddziału, prezesa i wiceprezesa Komisji Rewizyjnej Oddziału w Związku Kynologicznym w Polsce, współorganizatorka wystaw psów rasowych pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce, będąca czynnie działającym członkiem organizacji Zwiżku Kynologicznego w Polsce przez 29 lat, do czerwca 2023 roku, obecnie przewodnicząca prestiżowej organizacji poświęconej wyłącznie rasie Yorkshire Terrier.

Nasza hodowla mieści się we Wrocławiu, ale nasze szczenięta Yorkshire Terrier trafiają do właścicieli z wielu innych miast, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Yorki z hodowli Restart ®

Od początku istnienia w naszej hodowli na świat przyszło wiele rodowodowych szczeniąt, które pochodzą z kryć zagranicznych i krajowych. Nasze Yorki wywodzą się z dobrych genetycznie i utytułowanych linii amerykańskich, kanadyjskich i francuskich. W hodowli kładziemy nacisk na to, by krycie odbywało się tylko z wybitnymi reproduktorami. Wśród naszych podopiecznych nie brakuje utytułowanych zwycięzców wielu prestiżowych wystaw w Polsce i zagranicą.

Zdobywana rodzinnie, przez wiele lat wiedza kynologiczna, jak również wiedza na kierunkach weterynaryjnych, doświadczenie i miłość do rasy, ukierunkowały nasze życie w stronę Yorkshire Terrierów i wciąż podnoszą poziom naszej niewielkiej hodowli wyłącznie tej rasy. Nasze Yorki poza wzorcową anatomią, prawidłową budową, są towarzyskie i „nieszczekliwe”, na co wpływa wyselekcjonowany dobór genetyczny oparty na wiedzy i łączeniu odpowiednich linii hodowlanych. Nasze Yorki nie posiadają wad genetycznych. Pieski są pod stałą kontrolą wybitnych specjalistów w dziedzinie weterynarii oraz najlepszych jednostek weterynarii i specjalistów tej rasy. Nasze Yorki szczenięta opuszczając nasz dom, są odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku, po przeglądzie miotu, z którego protokół udostępniamy osobom zainteresowanym, posiadają również wyprawkę, która zabezpieczy im wszystko, co jest potrzebne „na start” w nowym domku, są zachipowane.

Nowy właściciel szczenięcia, poza wieloma cennymi wskazówkami dotyczącymi prowadzenia, karmienia i pielęgnacji otrzymanymi podczas wizyty w naszym domu lub telefonicznie dostaje również „drukowany instruktaż” oraz wsparcie i porady przez całe życie Yoreczka. W nagłych przypadkach jesteśmy dyspozycyjni bez względu na dzień i porę dnia, tak, żeby Państwa życiowa przygoda z Yorkiem była przyjemnością i nie martwiły Was różne rzeczy, w których będziemy kompetentni pomóc. Na życzenie, przygotowujemy również pełną dokumentację weterynaryjną, wraz z badaniami, szczepieniami, odrobaczeniami i paszportem, wymaganą do przewozu szczenięcia za granicę. Na prośbę przyszłego właściciela dowozimy osobiście szczenięta na terenie Polski, a w wyjątkowych przypadkach zagranicę.

Na stronie internetowej na bieżąco informujemy o posiadanych i planowanych miotach szczeniąt Yorków.

legitymacja ZKwP wyróżnienie w 20 rocznicę istnienia hodowli Yorkshire Terrierów Restart dyplom honorowy dla Renaty Szuwart z Leszczyńskiej Wystawy Championów dyplom uznania dla Renaty Szuwart Hodowla Restart dyplom uznania za wyniki hodowlane i wystawowe dyplom uznania za wybitne osiągnięcia wystawowe i hodowlane Yorkshire Terrier

Nasze szczenięta

Newsszczenięta na sprzedaż - wejdź i zobacz

U nas do nabycia piękne rodowodowe szczenięta rasy Yorkshire Terrier, po Championach, Inter- championach, Zwycięzcach Świata i Europy, z najbardziej utytułowanych linii amerykańskich i kanadyjskich!
Szczenię yorkshire terrier
Sprawdź nasze obecnie posiadane oraz planowane mioty.


Kosmetyki dla Yorków

Do pielęgnacji naszych Yorków używamy specjalistycznych kosmetyków BIS&Y sprowadzanych ze Szwajcarii.

kosmetyki dla Yorków
Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla:

Eddie i Klausa
www.ofbeautifullstars.de

Giseli Köchig
www.kendos.de

Rodziny Dawin
www.padawis.de

Dog Fashion - producent ubranek i akcesoriów
dogfashion.pl

Gerhard Becker - biżuteria z yorkami
gbschmuck.de/yorki/