www.york-restart.com
Istniejemy od 1994 roku

Komentarze i opinie naszych klientów

Protokół kontroli hodowli
Protokół Kontroli Hodowli Związku Kynologicznego w Polsce - FCI
Protokół kontroli hodowli
Protokół Kontroli Hodowli Powiatowego inspektoratu Weterynarii

Komentarze (51)

Kojejność
1 2 3 > >>
Monika (Płock)
Przepraszam za błędy Smileoczywiście oczekuje niecierpliwie na wieści o narodzinach małych osesków.Jeszcze raz pozdrawiam Panią Renatko,cała jej rodzinę i psie dzieciSmile
15 Marzec 2019 14:46
Monika (Płock)
Witam serdecznie wprawdzie nie kupiłam pieska choć wszystko już było umowione od Pani Renatki,ponieważ tak się zbiegło w moim życiu,że córka miała wypadek,ale niecierpliwie wyczekuje na szczenięta.Rozmawialam z Panią Renata przez telefon i przynajmniej raz w tygodniu przeglądam stronę.Powiem tak...Nie ma lepszego hodowcy chyba w Polsce.To wielka pasją i miłość Pani Renaty.To się czuje jak się z nią rozmawiać.Cudowny człowiek o wielkim sercu.Przepiekne psy i z żadnej innej hodowli nie zamierzam zakupić pieska.Czekalam zbyt długo ,ale warto.Pozdrawiam Pani Renatko ciepło i oczekuje na wieści o osiedlach:)
14 Marzec 2019 22:28
Beata (Ewron Sunny)
Powracam ponownie, aby podzielić się opinią ponieważ wszyscy w rodzinie jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pieska. Do tej pory w naszym domu były duże psy (Mastif neapolitański, Owczarek berneński, Shar pei oraz Akita), decyzję o małym piesku tej rasy podjęliśmy z uwagi na moją alergię. Do tej pory Yorki kojarzyły się mi z małych, hałaśliwymi, niezbyt inteligentnymi czworonogami. Ewron zmienił zupełnie nasze zdanie, pisałam wcześniej, że jest grzeczny i wesoły, ale słowa te nie oddają w pełni jego charakteru. Nie szczeka, naprawdę ! mamy go w domu od 14.01.2018, zaszczekał raz na swoje odbicie w szybie. Udowodnił, że potrafi :) Jak jest zmęczony śpi na pleckach, wtula się jak małe dziecko, a nie jak pies. Bardzo lubi przytulanie, ale nie jest natrętny. ... czytaj dalej
15 Luty 2019 17:33
ALICJA (Ferrari Emi)
Trzy lata temu zakupiłam suczkę z tej hodowli.Emi jest śliczną wesołą iskierką która mi daje mnóstwo radości Lubi się bawić i stała się pupilką naszej rodziny. Czasami bywa szalona i uparta ale wszyscy ją kochamy za to że jest.Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Jest zdrowym pieskiem pozbawionym wad i chorób genetycznych Z początku miałam obawy czy sobie poradzę z tak delikatnym stworzeniem ale nie było problemów.
7 Marzec 2019 1:36
Beata (Ewron Sunny)
W styczniu 2019, za namową dzieci zakupiłam pieska. Szybko skradł serca wszystkich członków rodziny. Piesek jest uroczy i grzeczny, towarzyski i wesoły. Pani Renacie serdecznie dziękuję za wszystkie rady i gorąco polecam hodowlę.
12 Luty 2019 12:45
Agnieszka (Gwiazda- Emi)
Od 18 grudnia 2018 roku jesteśmy posiadaczami małej GWIAZDY (EMI).Prześliczna wesoła mała sunia.Nasze psy bez problemu zaakceptowały EMI. Pani Renato, dziękujemy za tak wyjątkową i inteligentną sunię.
31 Styczeń 2019 20:44
małgorzata (Sir Maxico)
Smile
po długich poszukiwaniach i trafiłam na hodowlę RESTART, Pani Renata oczarowała mnie swoim podejściem do Yorków oraz hodowli,jest cudowną osobą, zawsze gotową do pomocy i odpowiada na zadawane pytań.
Nasz Sir MEXICO jest wspaniałym Yorkiem o cudownym, pogodnym charakterze.
BARDZO dziękujeSmileSmileSmile
14 Grudzień 2018 14:42
Damian (Flash)
Od końca września mamy szczęśliwego pieska o imieniu Flash(czytaj: Flesz) ,który jest zawsze rozbawiony, cały czas chce się bawić. Mówimy że jest małym wariatem ponieważ skacze jak szalony i próbuje wejść na wysokie przedmioty. Od kiedy Flash się u nas pojawił to nasz dom jest przepełniony miłością i zabawą. Jest bardzo zaczepny, kiedy idziemy na spacer to skacze do wszystkich psów i chce się z nimi bawić a potem one na niego warczą i on od nich uciekaSmile. Jest nieszczekliwy i bardzo ładny. Od początku załatwia swoje potrzeby na mate. Polecamy hodowle RESTART, pani Renata jest przez cały czas dostępna i pomaga nam w pielęgnacji naszego piesiaSmile
10 Listopad 2018 18:05
Hanna (Emi Fifa)
Na wstępie chciałabym polecić wszystkim przyszłym nabywcom psiaków yorkshire hodowle RESTART. Długo i staranie szukałam odpowiedniej hodowli, hodowli prowadzonej z sercem, hodowli nie będącej fabryką szczeniąt, hodowli kierującej się miłością do psów i troską o ich zdrowie. Znalazłam - Restart ????
Emi jest z nami od 21 sierpnia 2018. Jest niezwykle mądrą, bystrą, energiczną i śliczną sunia - a przede wszystkim zdrową.
Dziękuje Pani Renacie za cierpliwość i odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas na początku pytania. Dziękujemy za stały kontakt oraz za to, ze zawsze możemy liczyć na rady z Pani strony.
Pozdrawiamy serdecznie wraz z Emi ????
22 Październik 2018 8:58
W Matląg (Coco)
W miesiącu sierpniu kupiłam u pani Renaty naszego pieska, który skradł nasze serca. Piesek jest radosny, nieszczekliwy, załatwia swoje potrzeby na gazetę.Pani Renatko dziękujemy za wszystkie rady i pomoc jako od pani uzyskujemy w dalszym życiu z Coco.
23 Sierpień 2018 21:31
1 2 3 > >>
Strona 1 z 6

Dodaj komentarz

Wysłane komentarze będą wyświetlone na stronie dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

legitymacja ZKwP wyróżnienie w 20 rocznicę istnienia hodowli Yorkshire Terrierów Restart dyplom honorowy dla Renaty Szuwart z Leszczyńskiej Wystawy Championów dyplom uznania dla Renaty Szuwart Hodowla Restart dyplom uznania za wyniki hodowlane i wystawowe dyplom uznania za wybitne osiągnięcia wystawowe i hodowlane Yorkshire Terrier

Nasze szczenięta

Newsszczenięta na sprzedaż - wejdź i zobacz

U nas do nabycia piękne rodowodowe szczenięta rasy Yorkshire Terrier, po Championach, Inter- championach, Zwycięzcach Świata i Europy, z najbardziej utytułowanych linii amerykańskich i kanadyjskich!
Szczenię yorkshire terrier
Sprawdź nasze obecnie posiadane oraz planowane mioty.


Kosmetyki dla Yorków

Do pielęgnacji naszych Yorków używamy specjalistycznych kosmetyków BIS&Y sprowadzanych ze Szwajcarii.Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla:

Eddie i Klausa
www.ofbeautifullstars.de

Giseli Köchig
www.kendos.de

Rodziny Dawin
www.padawis.de

Dog Fashion - producent ubranek i akcesoriów
dogfashion.pl