www.york-restart.com
Istniejemy od 1994 roku
facebook

Weterynaria

Nasze szczenięta Yorkshire Terrier szczepimy preparatami firmy Nobivac. Pierwsze szczepienie wykonujemy u szczeniąt 6-7 tygodniowych, kolejne wg harmonogramu określonego przez producenta i wypracowanego przez naszych lekarzy.

Do najczęstszych schorzeń chirurgicznych u Yorków należy zwichnięcie rzepki stawów kolanowych


zdjecie

WROCŁAW – WETERYNARIA

Nasze Yorki są pod stałą opieką WYBITNYCH Specjalistów Weterynarii, których wizytówki zamieszczamy poniżej.

którą od kilkunastu lat otoczone są pieski z naszej hodowli Restart. Profesjonalizm i ogromna wiedza pracujących w niej Lekarzy oraz personalne i fachowe podejście Techników, przekładają się na długie życie naszych Yoreczków, cieszących się dobrym zdrowiem. Średnia życia piesków z naszej hodowli to 20 lat❤️.

Szczególne podziękowania kierujemy do dr n. wet. Dariusza Niedzielskiego, Kierownika Kliniki, wysokiej klasy specjalisty w dziedzinie neurochirurgii i ortopedii oraz dr n. wet. Piotra Skrzypczaka - wybitnego specjalisty, Konsultanta z zakresu anestezjologii weterynaryjnej, endoskopii i chirurgii, których naukowy perfekcjonizm i pasja, pozwalają na bezstresowe powierzenie naszych Yoreczków, nawet przy skrajnie ciężkich operacjach, diagnostyce, zabiegach i leczeniu.

Poniżej przedstawiamy naszą sunię Ginger, która doznała ciężkiego urazu łapki, na skutek biegu po prostym terenie zielonym, w którym nie zauważyła wykopanego przez innego pieska dołka... i z płaczem patrzyliśmy na naszą Kochaną Psinę, której czwarta łapka dosłownie bezwiednie wisiała, jakby całkowicie oderwana, trzymająca się w skórze. Nie wierzyliśmy, że Ginger jeszcze kiedyś stanie na cztery łapki.

Miała ogromne szczęście❤️ stała się pacjentką dr n. wet. Dariusza Niedzielskiego. Bardzo poważna, kilkugodzinna operacja, niepewne rokowania... piłowane kosteczki, implanty, zszywany mięsień, rekonstrukcje zerwanych więzadeł... nasze Kochane Maleństwo❤️

Poniżej film z naszej pooperacyjnej drogi…

Mamy ogromne szczęście, że Yorki Restart są podopiecznymi KLINIKI, która naszym zdaniem jest NAJLEPSZA z Najlepszych i polecamy wszystkim, którzy stawiają na wysoką jakość opieki weterynaryjnej dla swoich ukochanych Czworonożnych Domowników.Klinika Weterynaryjna Niedzielski
Jesteśmy jedyną w Polsce Kliniką Weterynaryjną, która w jednym miejscu skupia:
  • pracownię rezonansu magnetycznego,
  • tomografii komputerowej,
  • specjalistyczne laboratorium diagnostyczne oraz
  • oddział rehabilitacji dla zwierząt po zabiegach operacyjnych.
  • oddział szpitalny
Pracujemy 24h/7 dni w tygodniu

Klinika Weterynaryjna
dr n. wet. Dariusz Niedzielski

ul. B. Krzywoustego 105 / 22
51-166 Wrocław
Tel: 71 700 04 73
www.klinikapsaikota.plLek. Wet. Tomasz Zora
specjalista chirurgii

wybitny specjalista znający rasę
Wrocław

opiekun hodowli

kom 791 433 949


legitymacja ZKwP wyróżnienie w 20 rocznicę istnienia hodowli Yorkshire Terrierów Restart dyplom honorowy dla Renaty Szuwart z Leszczyńskiej Wystawy Championów dyplom uznania dla Renaty Szuwart Hodowla Restart dyplom uznania za wyniki hodowlane i wystawowe dyplom uznania za wybitne osiągnięcia wystawowe i hodowlane Yorkshire Terrier

Nasze szczenięta

Newsszczenięta na sprzedaż - wejdź i zobacz

U nas do nabycia piękne rodowodowe szczenięta rasy Yorkshire Terrier, po Championach, Inter- championach, Zwycięzcach Świata i Europy, z najbardziej utytułowanych linii amerykańskich i kanadyjskich!
Szczenię yorkshire terrier
Sprawdź nasze obecnie posiadane oraz planowane mioty.


Kosmetyki dla Yorków

Do pielęgnacji naszych Yorków używamy specjalistycznych kosmetyków BIS&Y sprowadzanych ze Szwajcarii.

kosmetyki dla Yorków
Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla:

Eddie i Klausa
www.ofbeautifullstars.de

Giseli Köchig
www.kendos.de

Rodziny Dawin
www.padawis.de

Dog Fashion - producent ubranek i akcesoriów
dogfashion.pl

Gerhard Becker - biżuteria z yorkami
gbschmuck.de/yorki/